Türkçe
 
Facebook
Ekinzade Taşımacılık

Hakkımızda

1997 Yılında taşımacılık sektörüne giren  şirketimiz, gelişim ve teknolojiye ayak uydurarak güçlü sermayesi ile İstanbul, Lüleburgaz, Çerkezköy, Çorlu, Tekirdağ bölgelerinde nakliye sektörü ve personel taşıma faliyeti göstermektedir. 
 
Çağdaş teknolojiyi sürekli izleyen ve uygulayan.Aktif olan firmamızda 36 öz mal ve, 42 çalışanı ile müşterisine beklentilerinin üzerinde hizmetler sunmaktadır.
 
Anlık bilgilendirme yapabilen GPRS sistemi ile müşteri memnuniyeti arttırılmakta ve tüm problemler anında çözülebilmektedir. Firmamız, personel eğitimine ve teknolojik yeniliklere ciddi yatırımlar yaparak hizmet kalitesini yükseltmiştir. Firmamız yeni kara yolu kanununun istediği tüm yeterlilikleri sağlamış bulunmaktadır. Bu amaçla ihtiyaç duyulan tüm (K1) yetki belgelerine sahiptir.

 

Vizyonumuz

Müşteri odaklı Nakliye hizmet anlayışı ile yurtiçi pazarda rekabeti hedefleyerek, sürekli büyüyen yönetimi ve personeli ile bir bütün olarak, müşterisine verdiği hizmette kalite avantajlarını bozmadan hizmet kalitesi ve çeşitliliğinde farklılık yaratarak bölge pazarına 'Entegre Nakliye ve Taşımacılık' hizmet veren kuruluşlar içinde ön sıralarda yer almaktır.

 

Misyonumuz

Kanunlara ve ticari etiklere uygun davranarak işi ilk seferde doğru ve hatasız yapmak; çağdaş, kaliteli ve sağlıklı bir hizmet anlayışı geliştirerek çalışanlarımızın, müşterilerimizin güvenini ve sadakatini kazanmak; böylece şirket profilini yükseltmek ve Bölgede örnek gösterilen bir şirket olmak.
 
Görevimiz; dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır.
 
Global ticaret hayatında entegre bilgi teknolojimizin getirdiği olanaklarla ulaştırma sektöründe lider olma hedefimizin gerçekleşmekte olduğunu görüyoruz.
 
Yenilikçi, yaratıcı ve kuruma güvenen ekibimizle, en ileri teknolojik altyapıyı uygulayarak, müşterilerimizin ekonomik karlılıklarını artıran, programlı Taşımacılık hizmetleri sunmaktır.